Teiko Medea rohová vana pravá 150x100 VVR6601

Kód: VVR6601
10 989 Kč –25 %
11915 teiko medea rohova vana prava 150x100
10 989 Kč –25 % 8 242 Kč 6 812 Kč bez DPH
Skladem u výrobce
Teiko Medea rohová vana pravá 150x100 VVR6601 od značky Teiko. Tvar: Asymetrický, Rohový. Orientace vany: Pravá. Délka: 150 cm. Šířka: 100 cm. Velikost: Malá. Instalace: Instalace do rohu. Materiál: Akrylát. Barva: Bílá. Akrylátová vana rohová asymetrická pravá včetně nožiček

Detailní informace

Detailní popis produktu

Teiko Médea rohová vana 150 x 100

Akrylátová vana rohová asymetrická pravá včetně nožiček VVR6601 od výrobce Teiko vychází z řady Médea. Tato asymetrická vana Teiko Médea je vyrobena z vysoce kvalitního akrylátu, který má dobré tepelné a izolační vlastnosti, díky kterým si voda udržuje dlouhou dobu svoji teplotu. Tlumí hluk při napouštění vody, je bezpečný proti uklouznutí, snadno se udržuje a je odolný proti nárazům a škrábancům. 

Vana Médea vám poskytne opravdový komfort a příjemný pocit z koupele.

Moderní design vany doplněný o elegantní krycí panel – tak lze velmi jednoduše a zkráceně charakterizovat akrylátovou vanu MEDEA, jež je v prodeji ve trojím rozměrovým provedení: 150,160 a 170 cm; pravém i levém. MEDEA je využitelná pro stísněná koupelnová jádra panelových domů, jejichž kritérium splňuje především díky své kratší verzi s délkou strany 150 a 160 cm. Ale také do moderně řešených koupelen rodinných domků či novostaveb.

Sanitární výrobky TEiKO jsou vyrobeny z akrylátového polymeru Lucite™. Polymer je dovážen z Velké Británie. Je jedním z nejtvrdších termoplastů. Kvalita materiálu Lucite™ je špičková, což dokládají certifikáty národních norem:
• British Standard BS 7015/1989
• European Standard EN 253/1987
• American National Standard Institute Z.124
Akrylát Lucite™ má zajímavý estetický vzhled a vynikající izolační vlastnosti, je tvarově a barevně stálý, je odolný proti otěru. Při drobném poškození lze povrch opravit. Povrch na dotek nechladí a je příjemný. Sanitární technika vyrobená z akrylátů odolává dlouhodobému působení běžně používaných chemikálií v domácnosti a při předpokladu běžného užívání a namáhání poskytuje výrobce záruku 10 let. Akrylát je polymetakrylát, dodáváný v litých deskách, které jsou ideálním materiálem pro výrobu van, sprchových vaniček, umývadel a dalších  koupelnových doplňků. Akrylátové výrobky se rychle prosadily na evropském i americkém trhu. Akrylátové desky Lucite™ splňují mezinárodně uznávané normy kvality EN 263. 

Akrylátové vany jsou vany vyráběny špičkovými technologiemi z kvalitních - umělých materiálů. Jako jeden z největších výrobců akrylátových van v České republice nabízíme rozsáhlé množství tvarů a velikostí, což je také jednou ze zásadních výhod, které hovoří právě pro akrylátové vany TEiKO. Další výhodou pro akrylátové vany TEiKO je jejich montážní variabilita. Všechny vany umožňují montáž nezávisle na další práci obkladačů,
a také proto není nutné akrylátové vany TEiKO vždy obezdívat, zazdívat a obkládat. Stačí jen použít dodávané krycí panely, montážní lišty a jiné doplňky usnadňující práci.

Podhlavník, madla a panely k vaně nejsou součástí dodávky. V případě zájmu je třeba zvlášť objednat.


Více o výrobku na stánkách výrobce

Doplňkové parametry

Kategorie: Asymetrické vany
Záruka: 10 let
Barva: Bílá, Vše
? Délka: 150 cm, Vše
Design: Designové, Moderní design, Vše
Instalace: Instalace do rohu, Vše
Materiál: Akrylát, Vše
Místo určení: Koupelna
Produkt: Vana
Rozměry: 150x100, Vše
Šířka: 100 cm, Vše
Tvar: Asymetrické, Rohové, Vše
Velikost: Malá, Vše
Značka: Teiko, Vše
Orientace vany: Pravá, Vše

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Teiko - český výrobce akrylátových van, vaniček, sprchových koutů, hydromasážních systémů a příslušenství. Výrobky značky Teiko jsou úspěšné nejen na českém trhu, ale lze je zakoupit také ve více než 17 evropských zemích.

Značka Teiko je charakterická vysokou kvalitou výrobků a používání moderních technologíí. Pro výrobu akrylátových van jsou využívány mimořádně kvalitní akrylátové desky značky Lucite.