Aqualine PANEDA umyvadlová skříňka 45x55x34,2cm, bílá PN245
Kód: PN245Související produkty
Detailní popis produktu
Kolekce PANEDA je minimalistický moderní koupelnový nábytek s bezúchytkovým otevíráním. Skříňky jsou ve variantě bílá lesk a v kombinaci bílého korpusu a čel v dub emporio, provedení strip. V nabídce jsou nejžádanější rozměry umyvadlových skříněk 60 - 120 cm s oblíbenými keramickými umyvadly SLIM, které doplňuje vysoká doplňková skříňka s dvířky a 2 praktickými zásuvkami. Umyvadlové skříňky jsou vybaveny zpomalovacími výsuvy s dotahem od firmy Hettich.
Nábytek je dodáván ve smontovaném stavu, připraven k okamžité instalaci. Nábytek instalujte na rovnou stěnu. Nevystavujte nábytek trvalé vlhkosti a styku s vodou. Koupelnu vždy řádně odvětrejte. Při zkroucení korpusu skříňky může dojít k poruše funkce dovíracích mechanismů. Proti případnému zatékání vody do umyvadlové skříňky použijte silikonový tmel.
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Série | PANEDA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 45x55x34,2 cm |
| Šířka | 450 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 342 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Dvířka |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Zpomalovací panty |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 27.5000 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913124600 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Zpomalovací panty
Nábytek je vybaven mechanismem zpomalovacích pantů u dvířek. Dvířka stačí jen lehce postrčit a ona se již sama dovřou.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 27.5 kg |
| EAN: | 8590913124600 |
| Cena s DPH: | 3000-4000 Kč |
| Značka: | Aqualine |
| Rozměr: | 45x55x34,2 cm |
| Šířka: | 450 |
| Šířka skříněk: | 40-50 cm |
| Hloubka skříněk: | 40-50 cm |
| Výška skříněk: | 40-50 cm |
| Hloubka: | 342 |
| Materiál: | Lamino, MDF deska |
| Barva: | Bílá |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Místo určení: | Koupelna |
| Produkt: | Skříň, Skříňka |
| Série: | Paneda |
| Styl: | Design, Klasik, Moderní |
| Výbava: | Bez umyvadla |
| Výška: | 55 cm |
| Balení: | 1 |
| Typ skříňky: | Dvířka |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V sérii AQUALINE vám představujeme koupelnové radiátory s kompletním příslušenstvím. Rovná nebo oblá varianta za příznivou cenu. Otopná tělesa jsou vhodná k umístění do koupelen, chodeb nebo WC.
Koupelnové vybavení za ceny, které potěší. Ze široké nabídky produktů do koupelny značky AQUALINE vybavíte koupelnu s minimálními náklady a přitom v kvalitním provedení. Design není tak propracovaný a nesleduje aktuální módní trendy, místo mosazných prvků používáme častěji „pochromovaný“ ABS plast, nábytek má panty bez měkkého dovření, vany jsou méně prostorné atd. Přes výše zmiňovaná hlediska nejsou koupelny vybavené produkty z katalogu AQUALINE žádnými druhořadými koupelnami a v nabídce firmy SAPHO se jedná o plnohodnotnou alternativu k levné cenové nabídce od konkurenčních firem.
