Aqualine Zásuvkový termostat s funkcí digitální spínací zásuvky s wifi P56601FR
Kód: P56601FRDetailní popis produktu
Digitální chytrá zásuvka - termostat a časovač v jednom
Multifunkční digitální zásuvku využijete jako časovač např. pro světelnou výzdobu nebo praktický termostat. Funkci termostatu využijete k automatické regulaci elektrických topných i chladících soustav jako jsou přímotopy, topné žebříky či klimatizace. Stačí zmáčknout tlačítko a zvolit si teplotu v rozsahu od 5 °C do 40 °C.
Zásuvka disponuje podsvíceným displejem a možností nastavení až 24 programů s minimální dobou sepnutí jedné minuty. Funkce Boost (tzv. odpočítávání) umožňuje sepnout spotřebič nebo jednorázově změnit nastavenou teplotu v místnosti i mimo nastavený program.
Díky ovládání přes mobilní aplikaci EMOS GoSmart máte přehled o spotřebě energie, nastavíte si vlastní časové plány, vytvoříte automatizace a vaše přístroje se ihned promění v chytrá zařízení.
- Krytí: IP30
- Rozměr: 62x146x82 mm
- Záložní akumulátor: CR2032 (součástí balení)
- Kalibrace teploty: ano
- Měření teploty: 0 °C až 45 °C, rozlišení 0,1 °C
- Nastavení teploty: 5 °C až 40 °C, rozlišení 0,5 °C
- Druh regulace: vytápěcí a chladící systém
- Ochrana proti zamrznutí: ne
- Pouze vnitřní použití
- Protokol: Wi-Fi
- Podporované OS: Android, iOS
- Kompatibilita: EMOS GoSmart, TUYA, LIDL, Smartlife, Otevřený systém
- Ovládání hlasovými asistenty: ano
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 62x146x82 mm |
| Barva | Bílá |
| Výbava | Časovač |
| Hmotnost / ks | 0.2400 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8592920143940 |
| Taric | 90321020 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Termostaty |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.24 kg |
| EAN: | 8592920143940 |
| Cena s DPH: | 1000-2000 Kč |
| Značka: | Aqualine |
| Rozměr: | 62x146x82 mm |
| Barva: | Bílá |
| Místo určení: | Koupelna |
| Výbava: | Časovač |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V sérii AQUALINE vám představujeme koupelnové radiátory s kompletním příslušenstvím. Rovná nebo oblá varianta za příznivou cenu. Otopná tělesa jsou vhodná k umístění do koupelen, chodeb nebo WC.
Koupelnové vybavení za ceny, které potěší. Ze široké nabídky produktů do koupelny značky AQUALINE vybavíte koupelnu s minimálními náklady a přitom v kvalitním provedení. Design není tak propracovaný a nesleduje aktuální módní trendy, místo mosazných prvků používáme častěji „pochromovaný“ ABS plast, nábytek má panty bez měkkého dovření, vany jsou méně prostorné atd. Přes výše zmiňovaná hlediska nejsou koupelny vybavené produkty z katalogu AQUALINE žádnými druhořadými koupelnami a v nabídce firmy SAPHO se jedná o plnohodnotnou alternativu k levné cenové nabídce od konkurenčních firem.
