PMH Danby 600 x 1640 mm D8SS koupelnový radiátor kartáčovaná nerez
Kód: D8SS.Detailní popis produktu
Radiátor Danby D8SS od firmy PMH. Klasický koupelnový radiátor s prohnutými profily. Připojení jak po stranách tak i na střed.
Informace k produktu:
Rozměr: 600 x 1640 mm
Profil:
Horizontální trubky: O 20 mm
Vertikální trubky: O 38 mm
Povrchová úprava: kartáčovaná nerez
Objem: 9,4 l
Hmotnost: 16,5 kg
Elektrické vytápění: ano
Kombinované vytápění: ano
Výkon 75/65°C: 898 W
Doporučený výkon el. topné tyče: 600 W
Rozteč: 560 mm
Součástí balení je montážní sada na zeď s návodem (v sadě jsou dodávány: konkrétní počet upínacích konzol, 1 odvzdušňovací ventil, 1 zaslepovací zátka). Součástí nejsou připojovací armatury a topná tyč.
V případě zájmu můžeme nacenit také v jiném barevném provedení a v různých povrchových úpravách (viz. vzorník barev).
Důležité upozornění: K čistění radiátorů používejte vlhkou utěrku z mikrovlákna. V žádném případě není vhodné použít abrazivních nebo chemických čistících prostředků.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Topné žebříky |
|---|---|
| Cena s DPH: | 20000-50000 Kč |
| Značka: | P.M.H. |
| Rozměr: | 600x1640 mm |
| Výkon: | 800-900 |
| Šířka: | 50-60 cm, 60-70 cm |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Nerez |
| Místo určení: | Koupelna, Obývací pokoj |
| Možnost vytápění: | Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| Produkt: | Otopné těleso, Radiátor, Topný žebřík |
| Série: | Danby |
| Šířka přesně: | 600 mm |
| Tvar: | Oblý |
| Výkon přesně: | 898 |
| Doporučená topná tyč o výkonu: | 600 W |
| Výška: | 160-170 cm |
| Výška přesně: | 1640 mm |
| Připojení: | Středové připojení |
| Položka byla vyprodána… | |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
