Gelco SPIRIT BLACK obdélníkový sprchový kout 1400x1000mm L/P varianta GI1014BGI3510B
Kód: GI1014BGI3510BSouvisející produkty
Detailní popis produktu
Série sprchových zástěn SPIRIT představuje výjimečné řešení posuvných dveří: velká kola se pohybují po spodním vodícím profilu, který zároveň slouží jako přetoková lišta. Vzpěra poskytuje stabilitu fixnímu sklu a zároveň vedení posuvných dveří. Kolmá vzpěra je součástí balení dveří, v nabídce je navíc vzpěra rohová a podélná. Dveře lze instalovat do niky s magnetickým profilem, jako walk-in do prostoru nebo v kombinaci s boční stěnou. Pojezdová kola jsou umístěna na vnější straně sprchového koutu a jsou tak dobře chráněna před rozstřikující se vodou.
Charakteristika sprchových zástěn série SPIRIT:
- Barevné provedení chrom a černá mat
- Dveře lze instalovat do niky, do prostoru nebo s boční stěnou
- Pojezdová kola se pohybují po nízkém profilu umístěném na podlaze či vaničce
- Dveře nejsou zavěšené, svou hmotnost přenáší přímo na podlahu, což poskytuje dlouhou životnost a spolehlivost
- Bezpečnostní sklo o síle 8 mm s oboustrannou povrchovou úpravou COATED GLASS pro snadnou údržbu
- Rozstřiku vody zabraňuje spodní a svislé těsnění
- Zaoblený spodní vodící profil dveří zaručuje tichý a lehký pohyb dveří, nízká výška profilu umožňuje téměř bezbariérový vstup
- Dveře umožňují variabilní instalaci s levým nebo pravým otevíráním
- Dveře do niky se instalují s kolmou vzpěrou 1200 mm, která je součástí balení
- Pri instalaci do niky lze místo kolmé vzpěry použít vzpěru rohovou nebo podélnou (délka 1600 mm), tyto vzpěry jsou k dokoupení
- Stylem walk-in lze dveře instalovat s kolmou vzpěrou 1200 mm, která je součástí balení nebo s rohovou vzpěrou (k dokoupení)
- Dveře v kombinaci s boční stěnou lze instalovat s podélnou vzpěrou 1600 mm
- Šířka sprchových dveří do prostoru a částečně i do niky je nastavitelná zkrácením spodního pojezdového profilu
- Prodloužená záruka 3 roky

Vlastnosti
| Značka | GELCO |
|---|---|
| Série | SPIRIT |
| Rozměr | 140x100 cm |
| Šířka | 1400 mm |
| Výška | 2000 mm |
| Hloubka | 1000 mm |
| Barva profilu | Černá mat |
| Tvar | Obdélníkové zástěny |
| Typ otevírání | Posuvné |
| Směr otevírání | Univerzální |
| Šířka vstupu | 580 mm |
| Typ výplně | Čiré sklo |
| Úprava skla | Coated glass |
| Tloušťka skla | 8 mm |
| Vlastnosti | Bezrámové provedení |
| Hmotnost / ks | 38.0000 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590913147234 |
| Záruka | 3 roky |
Směr otevírání - univerzální
Instalace je možná s levým nebo pravým otevíráním dveří.
Coated glass
Coated glass představuje jednu z nejkvalitnějších úprav skla sprchových koutů. Jedná se o chemickou sloučeninu směsi polymerů, která ve spojení s katalyzátory reaguje s křemičitanovými skupinami obsaženými ve skle. Na skleněných plochách tak vytváří souvislou vrstvu filmu, která vyplní mikropóry ve skle a odpuzuje vodu. Vlivem voděodpudivého filmu se kapky vody shlukují a stékají z povrchu skla. I když dojde k nepatrnému udržení menších kapek na skle, nedojde k chemické vazbě, sklo nebude narušeno a nezešedne.
Bezrámové sprchové zástěny
Ochranu proti přetečení vody u bezrámových zástěn zajišťuje nízká přetoková lišta, která dotváří čistý vzhled zástěny. Bezrámové zástěny tak působí svěžím elegantním dojmem.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové kouty podle barvy profilu |
|---|---|
| Záruka: | 36 |
| Hmotnost: | 38 kg |
| EAN: | 8590913147234 |
| Cena s DPH: | 20000-50000 Kč |
| Značka: | Gelco |
| Rozměr: | 140x100 cm |
| Rozměry sprchových koutů: | 140x100 cm |
| Šířka: | 140 cm |
| Šířka sprchových dveří: | 140 cm |
| Hloubka sprchových dveří: | 100 cm |
| Hloubka: | 1000 |
| Barva profilu: | Černá |
| Barva skla: | Čiré |
| Typ dveří: | Posuvné |
| Místo určení: | Do sprchy |
| Produkt: | Sprchové dveře |
| Provedení: | Bezrámové, Univerzální |
| Série: | SPIRIT |
| Tloušťka skla: | 8 mm |
| Tvar: | Obdélníkový |
| Výbava: | Bez vaničky |
| Výška: | 2000 |
| Balení: | 3 |
| Úprava skla: | Coated glass |
| Vlastnosti: | Bezrámové provedení |
| Záruka: | 3 roky |
| Šířka vstupu: | 580 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Společnost GELCO se již od roku 2004 specializuje na výrobky z litého mramoru. V daném sortimentu se představují umyvadla, vany a vaničky se standardizovanými rozměry, ale i dodávky umyvadel a pultů pro výrobce koupelnového nábytku či hotelových objektů na přání. Další širokou položkou v sortimentu jsou sprchové kouty a zástěny rozmanitých tvarů a rozměrů, včetně výroby na míru u sérií LEGRO, ONE a DRAGON. Pro výrobky zajišťuje GELCO záruční i pozáruční servis. Kromě těchto hlavních skupin může GELCO nabídnout výrobky z přírodního kamene, sedátka do sprchy, čisticí prostředky pro sprchové kouty a v neposlední řadě sprchové kanálky. Z GELCO sortimentu nabízíme převážně sprchové zástěny a vaničky.


