Isan Echo 1735/500 DECC 1735 0500
Kód: 252121Detailní popis produktu
Otopné těleso / radiátor / topný žebřík: Isan Echo 1735/500 DECC 1735 0500. O výšce 1735 mm a šířce 500 mm. Materiál: Ocel. Výrazným rysem modelu Echo je kombinace sběrnic s příčnými profily, které se vyznačují masivnější konstrukcí. Stane se tak vkusným doplňkem každého interiéru. Inovací tohoto modelu je Echo Inox z kartáčovaného nerezu, který efektně zpestřuje díl z leštěného nerezu. Vhodná kombinace s nerezovými doplňky v koupelně.



Barevné provedení:
Slonová kost RAL 9001 (04)
Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové radiátory |
|---|---|
| Cena s DPH: | 10000-15000 Kč, 15000-20000 Kč |
| Značka: | Isan |
| Rozměr: | 1215x500 mm |
| Výkon: | 600-700 |
| Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| Materiál: | Ocel |
| Barva: | Antracit, Bezbarvý lak, Bílá, Černá, Červená, Khaki, Měděná, Modrá, Mosazná, Papyrus, Rubín, Růžová, Safírová, Slonová kost, Stříbrná, Šampaň, Šedá, Zelená, Zlatá, Žlutá |
| Místo určení: | Koupelna |
| Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| Produkt: | Koupelnový radiátor, Otopné těleso, Topný žebřík |
| Série: | Echo |
| Styl: | Designový |
| Šířka přesně: | 500 mm |
| Tvar: | Designový |
| Výška: | 170-180 cm |
| Výška přesně: | 1735 mm |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
