Novaservis Sprchová hadice plastová, 150 cm, stříbrná NOVAFLEX/150,0
Kód: NOVAFLEX/150-0Detailní popis produktu
Sprchová hadice plastová, 150 cm, stříbrnáDoplňkové parametry
| Kategorie: | Sprchové hadice |
|---|---|
| Hmotnost: | 0.25 kg |
| EAN: | 8590309087137 |
| Délka: | 150 |
| Šířka: | 35 |
| Výška: | 35, 35 mm |
| Hloubka krabice: | 276 mm |
| Šířka krabice: | 182 mm |
| Výška krabice: | 40 mm |
| Šířka výrobku: | 35 mm |
| Hloubka výrobku: | 150 mm |