Polysan RETRO volně stojící vana 157x76,5x73cm, bílá, nohy bronz 43228
Kód: 43228Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | POLYSAN |
|---|---|
| Rozměr | 157x76,5x73 cm |
| Délka | 1570 mm |
| Šířka | 765 mm |
| Výška | 730 mm |
| Objem | 166.00 l |
| Barva | Bílá/nohy bronz |
| Materiál | Litý mramor |
| Tvar | Retro |
| Instalace | Samostojná |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Balení neobsahuje | Vanová souprava |
| Hmotnost / ks | 98.7600 kg |
| Balení | 3 ks |
| EAN | 8590729016267 |
| Záruka | 2 roky |
Litý mramor - materiál s tepelně-izolačními vlastnostmi, které oceníte při každém doteku
Používá se pro výrobu sprchových vaniček, van, umyvadel i dalších produktů. Vyrábí se ze směsi mletého vápence, sklářského písku, polyesterové pryskyřice a barviv. Výrobky z litého mramoru se vyznačují vysokou pevností, nulovým průhybem, stabilitou a elegantním designem.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Vany podle materiálu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 98.76 kg |
| EAN: | 8590729016267 |
| Cena s DPH: | 20000-50000 Kč |
| Značka: | Polysan |
| Rozměr: | 157x76,5x73 cm |
| Délka: | 157 cm |
| Šířka: | 765 |
| Materiál: | Litý mramor |
| Design: | Retro |
| Barva: | Bílá |
| Instalace: | Instalace do prostoru |
| Styl: | Retro |
| Tvar: | Retro |
| Výška: | 730 |
| Balení: | 3 |
| Průměr odpadu: | 52 |
| Objem: | 166 |
| Záruka: | 2 roky |
| Balení neobsahuje: | Vanová souprava |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Česká firma vyrábějící koupací vany různých tvarů, hydromasážní a perličkové systémy do těchto van, sprchové vaničky a kouty, sprchové zástěny a sprchové masážní panely. Výrobní a obchodní společnost Polysan s.r.o. byla založena roku 1996 jako sdružení podnikatelů. Její sídlo je v Nesměřicích u Zruče nad Sázavou, . První Polysan akrylátová vana zde spatřila světlo světa v průběhu roku 1996. Zprvu se produkce skládala z pouhých osmi typů van, které si rychle získaly přízeň na domácím trhu. Postupně se sortiment rozšiřoval o sprchové vaničky, panely, sprchové kouty. V současné době firma nabízí téměř 100 typů akrylátových koupacích van různých tvarů (rohové, excentrické, oválné, obdélníkové..), hydromasážní a perličkové systémy do těchto van, sprchové vaničky a kouty, sprchové zástěny a sprchové masážní panely.
