Sapho ELVINA obdélníková vana 180x80x50cm, bílá 166.880.0
Kód: 166.880.0Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | BRUCKNER |
|---|---|
| Záruka | 10 let |
| Rozměr | 180x80x50 cm |
| Délka | 1800 mm |
| Šířka | 800 mm |
| Výška | 500 mm |
| Objem | 255.00 l |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Akrylát |
| Tvar | Obdélníkové |
| Instalace | Vestavná (k obezdění) |
| Průměr odpadu | 52 mm |
| Vlastnosti | Oboustranná, Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje | Sifon, Vanová souprava |
| EAN | 8590913144240 |
| Taric | 39221000 |
| Hmotnost / ks | 19.0000 kg |
| Balení | 1 ks |
Akrylát
Akrylátové vany a vaničky jsou vyráběny ze značkového akrylátu. Na rozdíl od koextrudovaných akrylátových desek, které mají měkčí povrch a menší chemickou odolnost, se vyrábí litím. To mj. znamená, že je probarvený v celé tloušťce, plně stálobarevný, neporézní a s vysokou povrchovou pevností. Má hladký povrch s minimální možností uklouznutí a dobře tlumí hluk dopadající vody.
Oboustranná vana
Vana s pohodlně tvarovanými stěnami pro opření zad na obou stranách a odtokem umístěným uprostřed.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Obdélníkové vany podle ceny |
|---|---|
| Záruka: | 120 |
| Hmotnost: | 19 kg |
| EAN: | 8590913144240 |
| Cena s DPH: | 7000-10000 Kč |
| Značka: | Sapho |
| Rozměr: | 180x80x50 cm |
| Délka: | 180 cm |
| Šířka: | 80 cm |
| Materiál: | Akrylát |
| Barva: | Bílá |
| Instalace: | Ke zdi |
| Tvar: | Obdélníkové |
| Výška: | 50 cm |
| Balení: | 1 |
| Průměr odpadu: | 52 |
| Objem: | 255 |
| Záruka: | 10 let |
| Vlastnosti: | Oboustranná;Výška okraje 40 mm (Standard) |
| Balení neobsahuje: | Sifon;Vanová souprava |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.
Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.
