Sapho EMONA umyvadlová skříňka 39,4x55x39cm, dub cuneo EM040-2525
Kód: EM040-2525Související produkty
Detailní popis produktu
Elegantní a kompaktní provedení umyvadlových skříněk EMONA je předurčuje do koupelen s nedostatkem místa. Podle zvoleného typu umyvadla lze skříňku umístit i do rohu nebo zádveří. Její variabilita zde ale nekončí - ke skříňce nabízíme také desky pod umyvadla na postavení. I zde můžete vybírat a zvolit desku z rockstone nebo desku v dekoru skříňky z DTDL.
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| Série | EMONA |
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 39,4x55x39 cm |
| Šířka | 394 mm |
| Výška | 550 mm |
| Hloubka | 390 mm |
| Barva | Hnědá |
| Dekor | Dub cuneo |
| Jiné barevné provedení | Dle vzorníku |
| Materiál | MDF/lamino |
| Instalace | Závěsné na stěnu |
| Typ skříňky | Zásuvky |
| Typ umyvadla | Klasické umyvadlo |
| Výbava | Tiché a plynulé zavírání |
| Balení obsahuje | Úchytka |
| Balení neobsahuje | Umyvadlo |
| Hmotnost / ks | 13.0200 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913119422 |
| Taric | 94036090 |
| Záruka | 2 roky |
Lze vyrobit v tomto barevném provedení:
Korpus skříněk: Cenová skupina A, B, C
Zásuvky a dvířka: Cenová skupina C
Cenová skupina A příplatek 0%
Cenová skupina B: příplatek 30%
Cenová skupina C: příplatek 50%
jakákoliv barva dle vzorníku RAL nebo NCS v lesklém nebo matném provedení
Dodací lhůta cenových skupin B a C je 6 týdnů.
Tiché a plynulé zavírání
Nábytek je vybaven pojezdy zásuvek s pomalým dojezdem a systémem automatického dovření zásuvek. Již žádné hlučné dovírání.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Koupelnové skříňky pod umyvadlo |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.02 kg |
| EAN: | 8590913119422 |
| Cena s DPH: | 5000-7000 Kč |
| Značka: | Sapho |
| Rozměr: | 39,4x55x39 cm |
| Šířka: | 394 |
| Šířka skříněk: | 30-40 cm |
| Hloubka skříněk: | 30-40 cm |
| Výška skříněk: | 30-40 cm |
| Hloubka: | 390 |
| Materiál: | Lamino, MDF deska |
| Barva: | Hnědá |
| Instalace: | Závěsné na stěnu |
| Místo určení: | Koupelna |
| Produkt: | Skříň, Skříňka |
| Série: | EMONA |
| Styl: | Design, Klasik, Moderní |
| Výbava: | Bez umyvadla |
| Výška: | 55 cm |
| Dekor: | Dub cuneo |
| Balení: | 1 |
| Typ skříňky: | Zásuvky |
| Záruka: | 2 roky |
| Jiné barevné provedení: | Dle vzorníku |
| Typ umyvadla: | Klasické umyvadlo |
| Balení obsahuje: | Úchytka |
| Balení neobsahuje: | Umyvadlo |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.
Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.



























