Sapho INOXMATER umyvadlový sifon 5/4", odpad 32mm, nerez/gun metal 0581GM32K2
Kód: 0581GM32K2Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | BONOMINI |
|---|---|
| Barva | Gun metal |
| Materiál | Nerez |
| Průměr odpadu | 32 mm |
| Velikost závitu | 5/4" |
| Hmotnost / ks | 0.6700 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8030575061832 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadlové sifony a výpusti |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8030575061832 |
| Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| Značka: | Sapho |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Nerez |
| Balení: | 1 |
| Velikost závitu: | 5/4" |
| Záruka: | 2 roky |
| Průměr odpadu: | 32 |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.
Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.
