Aqualine JOAN WC sedátko, SLIM, Soft Close, Easy Take, bílá 44845102
Kód: 44845102Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | AQUALINE |
|---|---|
| Rozměr | 37x44,5 cm |
| Šířka | 370 mm |
| Hloubka | 445 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Duroplast |
| Tvar | Oblé |
| Ostatní | Soft Close (pomalé sklápění), Easy Take (odnímatelné sedátko), SLIM (tenké) |
| Hmotnost / ks | 1.8800 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913120121 |
| Taric | 39222000 |
| Záruka | 2 roky |
Duroplast
Reaktoplasty (duroplasty) jsou zesíťované polymery, které vytvářejí prostorovou trojrozměrnou síť. Zesíťování nastává až při tvarování plastu vlivem tepla a tlaku, někdy působením katalyzátorů.
SoftClose
Pomocí hydraulického systému víko i sedátko pomalu dopadají na mísu. Pozvolné sklápění sedátka i víka zaručuje bezpečnost a zabraňuje poškození sedátka i WC mísy/urinálu.

Doplňkové parametry
| Kategorie: | Záchodová prkénka podle barvy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 1.88 kg |
| EAN: | 8590913120121 |
| Cena s DPH: | 1-1000 Kč |
| Značka: | Aqualine |
| Rozměr: | 37x44,5 cm |
| Šířka: | 370 mm |
| Hloubka: | 445 |
| Materiál: | Duroplast |
| Barva: | Bílá |
| Tvar: | Oblé |
| Délka prkénka: | 44 cm |
| Balení: | 1 |
| Ostatní: | Soft Close (pomalé sklápění);Easy Take (odnímatelné sedátko);SLIM (tenké) |
| Záruka: | 2 roky |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
V sérii AQUALINE vám představujeme koupelnové radiátory s kompletním příslušenstvím. Rovná nebo oblá varianta za příznivou cenu. Otopná tělesa jsou vhodná k umístění do koupelen, chodeb nebo WC.
Koupelnové vybavení za ceny, které potěší. Ze široké nabídky produktů do koupelny značky AQUALINE vybavíte koupelnu s minimálními náklady a přitom v kvalitním provedení. Design není tak propracovaný a nesleduje aktuální módní trendy, místo mosazných prvků používáme častěji „pochromovaný“ ABS plast, nábytek má panty bez měkkého dovření, vany jsou méně prostorné atd. Přes výše zmiňovaná hlediska nejsou koupelny vybavené produkty z katalogu AQUALINE žádnými druhořadými koupelnami a v nabídce firmy SAPHO se jedná o plnohodnotnou alternativu k levné cenové nabídce od konkurenčních firem.




