Sapho KARA kosmetické zrcátko na postavení, Ø 145mm, oboustranné, černá/bambus 03119510
Kód: 03119510Detailní popis produktu
Spojení, které funguje - to je motto kolekce MAREN. Kombinace bambusu s černou barvou působí svěže a přirozeně. Ať máte koupelnu zařízenou v přírodním nebo industriálním stylu, doplňky MAREN jsou správnou volbou.
Kolekci doplňuje kosmetické zrcátko KARA v bambusovém rámu. Je oboustranné a nastavitelné. Stranu s 5násobným zvětšením ocení každá žena při líčení.
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Série | MAREN |
| Šířka | 205 mm |
| Výška | 185 mm |
| Hloubka | 78 mm |
| Barva | Černá, Hnědá |
| Materiál | Bambus, Ocel |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Na postavení |
| Hmotnost / ks | 0.4600 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956198217 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do koupelny podle barvy rámu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.46 kg |
| EAN: | 4006956198217 |
| Cena s DPH: | 1-1000 Kč |
| Značka: | Sapho |
| Šířka: | 205 |
| Hloubka: | 78 |
| Materiál: | Bambus;Ocel |
| Barva: | Černá;Hnědá |
| Instalace: | Na postavení |
| Místo určení: | Koupelna |
| Produkt: | Zrcadlo |
| Série: | MAREN |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 185 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.
Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.
