Sapho KIM dvojitá polička do sprchy, 263x325x105mm, chrom 12022200
Kód: 12022200Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Rozměr | 263x325x105 mm |
| Délka | 263 mm |
| Šířka | 263 mm |
| Výška | 325 mm |
| Hloubka | 105 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Ocel, Plast |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: vícepatrová |
| Instalace | Lepení, Vrtání |
| Nosnost | 5.0000 kg |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.9780 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956197272 |
| Taric | 39249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poličky do koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.98 kg |
| EAN: | 4006956197272 |
| Cena s DPH: | 1-1000 Kč |
| Značka: | Sapho |
| Rozměr: | 263x325x105 mm |
| Délka: | 263 |
| Šířka: | 263 |
| Hloubka: | 105 |
| Materiál: | Ocel, Plast |
| Barva: | Chrom |
| Instalace: | Lepení;Vrtání |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 325 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: vícepatrová |
| Nosnost: | 5 |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.
Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.
