Sapho MATTEO keramické umyvadlo na desku 65x40cm, zelená mat 3064-128
Kód: 3064-128Související produkty
Detailní popis produktu
Vlastnosti
| Značka | SAPHO |
|---|---|
| 3D model | ANO |
| Rozměr | 65x12,5x40 cm |
| Šířka | 650 mm |
| Výška | 125 mm |
| Hloubka | 400 mm |
| Barva | Zelená |
| Materiál | Keramika |
| Instalace | K postavení |
| Typ umyvadla | Umyvadlo na desku |
| Otvor pro baterii | Bez otvoru |
| Přepad | NE |
| Tvar | Ovál/Elipsa |
| Hmotnost / ks | 13.9570 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8590913135330 |
| Taric | 69109000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Umyvadla podle barvy |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 13.96 kg |
| EAN: | 8590913135330 |
| Cena s DPH: | 4000-5000 Kč |
| Značka: | Sapho |
| Rozměr: | 65x12,5x40 cm |
| Šířka: | 65 cm |
| Hloubka: | 400 |
| Materiál: | Keramika |
| Barva: | Zelená |
| Instalace: | Na postavení |
| Tvar: | Ovál/Elipsa, Oválné |
| Výška: | 125 |
| Balení: | 1 |
| Otvor pro baterii: | Bez otvoru |
| Přepad: | NE |
| Záruka: | 2 roky |
| Typ umyvadla: | Umyvadlo na desku |
| 3D model: | ANO |
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.
Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.
