Sapho MULAN kosmetické zrcátko s přísavkami, LED, Ø 127mm, bílá 03003201
Kód: 03003201Detailní popis produktu
- 5x zoom
- LED osvětlení vyžaduje 3x AAA baterie (nejsou součástí balení)
Vlastnosti
| Značka | RIDDER |
|---|---|
| Šířka | 165 mm |
| Výška | 165 mm |
| Hloubka | 30 mm |
| Barva | Bílá |
| Materiál | Plast |
| Tvar | Kruhové |
| Druh | Kosmetické zrcátko |
| Instalace | Přísavka |
| Hmotnost / ks | 0.2990 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 4006956137742 |
| Taric | 70099200 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Zrcadla do koupelny podle barvy rámu |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.3 kg |
| EAN: | 4006956137742 |
| Cena s DPH: | 1-1000 Kč |
| Značka: | Sapho |
| Šířka: | 165 |
| Hloubka: | 30 |
| Materiál: | Plast |
| Barva: | Bílá |
| Instalace: | Přísavka |
| Místo určení: | Koupelna |
| Produkt: | Zrcadlo |
| Tvar: | Kruhové |
| Výška: | 165 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Kosmetické zrcátko |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.
Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.
