Sapho MYLINE rohová polička do sprchy, 214x90x214mm, nerez lesk 105T12100
Kód: 105T12100Detailní popis produktu
Police MYLINE z nerezové oceli představují elegantní a prostorově úsporné řešení pro uložení sprchové kosmetiky. Díky odtokovým drážkám se na jejich povrchu nehromadí voda, což usnadňuje údržbu a zachovává čistý vzhled. Minimalistický design podtrhne moderní charakter koupelny. Rovné police jsou navíc vybaveny praktickými háčky.
Vlastnosti
| Značka | METAFORM |
|---|---|
| Série | MYLINE |
| Rozměr | 214x90x214 mm |
| Délka | 214 mm |
| Šířka | 214 mm |
| Výška | 90 mm |
| Hloubka | 214 mm |
| Barva | Chrom |
| Materiál | Nerez |
| Tvar | Hranaté |
| Druh | Polička: rohová |
| Instalace | Vrtání |
| Balení obsahuje | Montážní sada |
| Hmotnost / ks | 0.6650 kg |
| Balení | 1 ks |
| EAN | 8003062866272 |
| Taric | 73249000 |
| Záruka | 2 roky |
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Poličky do koupelny |
|---|---|
| Záruka: | 24 |
| Hmotnost: | 0.67 kg |
| EAN: | 8003062866272 |
| Cena s DPH: | 2000-3000 Kč |
| Značka: | Sapho |
| Rozměr: | 214x90x214 mm |
| Délka: | 214 |
| Šířka: | 214 |
| Hloubka: | 214 |
| Materiál: | Nerez |
| Barva: | Nerez |
| Instalace: | Vrtání |
| Provedení: | Rohové |
| Série: | MYLINE |
| Tvar: | Hranaté |
| Výška: | 90 |
| Balení: | 1 |
| Záruka: | 2 roky |
| Druh: | Polička: rohová |
| Balení obsahuje: | Montážní sada |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.
Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.
