UPOZORNĚNÍ K DODÁNÍ ZBOŽÍ NA OBJEDNÁNÍ: Zboží bude doručeno až v 2. - 3. týdnu ledna 2026

Sapho REBECCA držák ručníků otevřený, černá CC006

Kód: CC006
590 Kč / ks 488 Kč bez DPH
Skladem na centrále

Detailní informace

Detailní popis produktu


Koupelnové doplňky REBECCA evokují krásu uměleckého kovářství. Kované úchyty vkusně doplňují nádobky z bílé keramiky. Nechte se unést surovou krásou zručně zpracovaného kovu série REBECCA.

Vlastnosti

ZnačkaMETAFORM
SérieREBECCA
Rozměr190x218x53 mm
Šířka190 mm
Výška218 mm
Hloubka53 mm
BarvaČerná
MateriálOcel
TvarRetro
DruhDržák ručníků kruhový
InstalaceLepení, Vrtání
ÚdržbaDle doporučení
Hmotnost / ks0.4800 kg
Balení1 ks
EAN8003062101342
Taric74182000
Záruka10 let

Doporučená údržba koupelnových doplňků v černé nebo bílé variantě:

Pro zachování estetické kvality se doporučuje čistit povrch černých a bílých výrobků (koupelnových doplňků, stojanů a dalších), pouze měkkým hadříkem a vodou. Zároveň se doporučuje vždy po použití otřít povrch do sucha, aby na povrchu nezůstávaly kapky vody, které by se následně mohly začít usazovat ve formě vodního kamene.
Pro čištění se nesmí používat abrazivní prostředky ani agresivní čisticí prostředky.

Doplňkové parametry

Kategorie: Držáky na ručníky
Záruka: 120
Hmotnost: 0.48 kg
EAN: 8003062101342
Cena s DPH: 1-1000 Kč
Značka: Sapho
Rozměr: 190x218x53 mm
Šířka: 190
Hloubka: 53
Materiál: Ocel
Barva: Černá
Instalace: Lepení;Vrtání
Série: Rebecca
Styl: Retro
Tvar: Retro
Výška: 218
Balení: 1
Záruka: 10 let
Druh: Držák ručníků kruhový
Údržba: Dle doporučení

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Bezpečnostní kontrola

Značka, pod kterou naleznete kompletní sortiment pro koupelny ve střední a vyšší cenové kategorii. Značka výrobků Sapho spadá pod velkoobchodní, výrobní a distribuční společnost UBC s.r.o., která je kompletně v českém vlastnictví. Česká firma Sapho založila svou tradici jako rodinný podnik věnující se maloobchodnímu prodeji sanitární techniky již od roku 1991. Za uplynulých 28 let své existence se firmě podařilo transformovat se ve velkoobchodní podnik operující v celé Evropě.

Distribuce výrobků 50 českých a více než 100 zahraničních výrobců je řízena z velkoobchodního sídla společnosti nacházejícího se v Líbeznicích u Prahy. Díky výrobním a logistickým areálům, které svou plochou přesahují 1500 m2 a více než 120 zaměstnancům jsou výrobky společnosti Sapho dostupné všude tam, kde mohou sloužit jako zajímavá alternativa k tradičním výrobcům zavedených značek koupelnového vybavení.