Hansa ACTIVEJET Digital ruční sprcha Self-powered/Bluetooth® Chrome/Světle šedá 84310180

Kód: 9947/M99
6 926 Kč –30 % 4 848 Kč 4 007 Kč bez DPH
Na objednání

Jste fanda technologií a na displej byste nejraději koukali i ve sprše? Tak od teď už můžete. Ruční sprcha s displejem Hansa Acrivejet Digital vám pomůže šetřit vodu a sledovat její spotřebu v aplikaci.

Nová HANSA ACTIVEJET Digital od odborníka na armatury HANSA má speciální funkci: integrovaný displej, který zobrazuje aktuální spotřebu vody a energie během a po sprchování. To dává spotřebitelům příležitost zlepšit svou vlastní eko-logickou stopu a snížit své náklady na vodu a energii pokaždé, když se osprchují - to vše při neomezeně příjemném zážitku ze sprchování. 

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nová HANSAACTIVEJET Digital od odborníka na armatury HANSA má speciální funkci: integrovaný displej, který zobrazuje aktuální spotřebu vody a energie bě-hem a po sprchování. To dává spotřebitelům příležitost zlepšit svou vlastní eko-logickou stopu a snížit své náklady na vodu a energii pokaždé, když se osprchují - to vše při neomezeně příjemném zážitku ze sprchování. German Design Award 2021 a ICONIC AWARDS 2021: Nová digitální ruční sprcha HANSA vyhrává ve třech kategoriích.

Indikace v reálném čase

  • Podrobné údaje o celkové spotřebě vody a energie se zobrazují na LED displeji
  • Svítivá dioda informující o spotřebě vody: od zelené barvy při nízké úrovni po červenou barvu při vysoké úrovni

Chytré řešení

  • Nejsou potřeba baterie: sprchová hlavice se napájí z proudu vody
  • Odolné a pevné provedení vhodné pro všechny standardní sprchové sestavy Větší komfort • Velká sprchová hlavice • Široký a jemný proud vody

Ruční sprcha se může pochlubit také vynikající kvalitou designu. Aby bylo možné dlouhodobě sledovat vývojový trend vlastní spotřeby, lze ruční sprchu s techno-logií Bluetooth® připojit také k praktické aplikaci.

S digitální ruční sprchou od HANSA mohou uživatelé pečlivě sledovat jejich spotřebu vody a energie Vítěz soutěže German Design Award 2021 Na German Design Award 2021 byl výrobek HANSAACTIVEJET Digital jme-nován VÍTĚZEM ve dvou kategoriích: „Koupelna a wellness“ a „Eko de-sign. Prohlášení poroty (German Design Award):„ Inteligentní ruční sprchová hlavice má integrovaný displej který umožňuje uživatelům optimalizovat jejich chování při sprchování s ohledem na spotřebu vody a energie.

Zajímavý přístup, který inteligentně kombinuje moderní design a udržitelnost, a tím podporuje důkladnější zacházení s omezenými zdroji. “ Vítěz soutěže ICONIC AWARDS: Innovative Interior 2021 Kromě toho byla digitální ruční sprcha hodnocena jako „nejlepší z nejlepších“ na soutěži ICONIC AWARDS: Innovative Interior 2021, která každoročně oceňuje vynikající designové úspěchy v oboru interiérového designu a jeho partnerů.

Skutečnost, že dvě poroty rozhodly ve prospěch HANSAACTIVEJET Digital v celkem třech kategoriích, podtrhuje současnou orientaci a relevantní design ruční sprchy s jejími inteligentními funkcemi. Chytré technologie pro dnešek a zítřek Nový HANSAACTIVEJET Digital otevírá novou éru inteligentních a udržitel-ných vodních řešení společnosti HANSA a bude na trhu k dispozici na jaře roku 2021.

Hansa ACTIVEJET Digital ruční sprcha Self-powered:Bluetooth® Chrome:Světle šedá 84310180-2

Hansa ACTIVEJET Digital ruční sprcha Self-powered:Bluetooth® Chrome:Světle šedá 84310180-3

Hansa ACTIVEJET Digital ruční sprcha Self-powered:Bluetooth® Chrome:Světle šedá 84310180-4

Hansa ACTIVEJET Digital ruční sprcha Self-powered:Bluetooth® Chrome:Světle šedá 84310180-5

Hansa ACTIVEJET Digital ruční sprcha Self-powered:Bluetooth® Chrome:Světle šedá 84310180-6

Hansa ACTIVEJET Digital ruční sprcha Self-powered:Bluetooth® Chrome:Světle šedá 84310180-7

Doplňkové parametry

Kategorie: Ruční sprchy
Barva: Chrom/šedá
Design: Moderní
Série: Activejet
Tvar: Kruhové
Výbava: Displej, Bluetooth
Značka: Hansa

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: