Isan Quadrat Chrom 1505x500 mm, 436 W, koupelnový radiátor, DQUA15050500SK
Kód: DQUA15050500SK80Související produkty
Detailní popis produktu
Otopné těleso / radiátor / topný žebřík: Isan Quadrat Chrom 1505/500 DQUA15050500SK. O výšce: 1505 mm a šířce 500 mm. Materiál: Ocel. Hranatý tvar tohoto tělesa je velmi líbivý a svým designem je vhodný do každé koupelny.



Upozornění pro zákazníky ke koupi produktů na objednání: Toto zboží není standardním sériovým výrobkem. Bude vyrobeno na přání zákazníka a proto jej nelze dodavateli v zákonné lhůtě vrátit. (viz §1837 odst.d, občanského zákoníku). V tomto případě můžeme požadovat nevratnou zálohu až do výše 100% z ceny výrobku.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Kombinované topné žebříky |
|---|---|
| Cena s DPH: | 5000-7000 Kč, 7000-10000 Kč |
| Značka: | Isan |
| Výkon: | 400-500 W |
| Šířka: | 40-50 cm, 50-60 cm |
| Materiál: | Ocel |
| Barva: | Chrom |
| Místo určení: | Koupelna |
| Možnost vytápění: | Elektrické vytápění, Kombinované vytápění, Ústřední vytápění |
| Produkt: | Koupelnový radiátor, Otopné těleso, Topný žebřík |
| Rozteč připojení: | 460 mm |
| Série: | Vše, Quadrat Chrom |
| Styl: | Designový |
| Šířka přesně: | 500 mm |
| Tvar: | Designový, Hranatý |
| Výkon přesně: | 436 W |
| Výška: | 150-160 cm |
| Výška přesně: | 1505 mm |
| Rozměry: | 1505 x 500 mm |
| Typ připojení: | Boční připojení |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
